FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 15728368
nr 1572 8368
BOOK CASE
1900-talets första hälft, birch wood. Width: 153 cm. Width: 34 cm, height: 140 cm, fanérbortfall, damages. , key
1900-talets första hälft, björk. Bredd: 153 cm. Djup: 34 cm, höjd: 140 cm, nyckel
Condition: fanérbortfall, skador
600
SEK 350
Monday October 23 2023
at 19:03:19
21/10 19:24:53
300 kr
23/10 10:08:41